Hakkımızda

Perde Lux

1985 yılında,tekstil sektörüne giren firmamız,son 12 yıldır perde tasarım ve imalatıyla hizmetinizdedir.Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti misyonumuzdur.

Mekanlarınızda pembenin, yeşilin, mavinin, beyazın ve morun; gözünüzü ve ruhunuzu dinlendirecek tonlarını hayal edin. Bu renkler hafif ve doğal kumaşlarla dört mevsim keyif yaşatır ve günlük hayatta yaşadığınız stresten biraz da olsa uzaklaşıp neşe veren ortamlar yaratmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda rengarenk perdeler, mekanın havasını değiştirerek modernizmi evinize taşır.

Yerlere kadar uzanan hareketli kumaşlar perde aksesuarlarıyla tamamlanır ve seçilen kumaşlarla aksesuarlar perdelerin modern ya da klasik görünümünde önemli rol oynamaktadır. Bununla beraber mekanda yer alan diğer eşyalarınızın perde kumaşlarımız ile dekoratif bir birleşim içinde olmasını sağlayabilmemiz için seçtiğiniz perde kumaşının çeşidi de önem taşımaktadır.

32 yılın bize verdiği tecrübe ve zengin ürün seçeneklerimizle size en uygun kombinasyonların hayata geçirilebilmesi için uzman kadromuz hayallerinizin yaşam alanlarınıza aktarılmasına yardımcı olmak için çalışmakta; satış sonrasında da her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir.